Hakkımızda

1. Firma  Hakkında

ENES PEN  sektörde 1988 tarihinden bu yana Pvc, Alüminyum, Cam, Kapı ve Pencere Sistemlerinde faaliyet gösteren şirketimizin yeni ve öncü markası olarak 2013 yılında faaliyetine başlamıştır. Sektörde faaliyetlerini tamamen müşteri ilişkileri üzerine kurmuş, müşterilerin sadece ihtiyacı olan ürüne değil aynı zamanda ürün sonrası hizmete 7 Gün/24 Saat ulaşılması sağlanmıştır. Ürün odaklı değil ‘Müşteri Odaklı’ çalışma prensibi ile referanslarını kendisi için başarı olarak elde etmiştir.

ENES PEN® showroom mağazası ve imalat merkezi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. Müşterilerin ürünler ve buna bağlı ürün yelpazesini katalog şeklinde ayağına kadar getirmektedir. Aynı zamanda showroom mağazamız aracılığı ile teşhir ürünlerini uygulamalı olarak göstermekte ve fiyatlandırmaktadır.

2.Pencere  Cam’i  İmalatı

Ev, işyeri, ofis, yazlık vb. yerlerin pencere camı imalatını ve montajını istenilen tasarımda, ölçüde, desende yapıyoruz.

İster pvc, ister alüminyum, isterseniz ahşap, her model kasaya uygun kaliteli, garantili ürün ve işçilikle cam imalatı ve montajı yapılmaktadır.

Kullandığımız malzeme ve işçilik ISO, TSE, İş Güvenliğine uygun olarak imal edilmektedir.

Her Ölçü ve Modelde Pencere Camı İmalatını ve Tamirini Yapmaktayız.

Yerinde Ücretsiz Keşifle Pencere Camı, Pencere Camı Tamiri, Pencere Camı Fiyatları, İçin Bizlere Ulaşabilirsiniz.

Ev, işyeri ve özel mekanların, her türlü pencere, kapı, ofis, vitrin, cam kapı, cam balkon, kış bahçesi, duşakabin, çerçeve, dış cephe, masa, sehpa, ayna camı ve tamiri

Bombeli, temperli cam yeniden sipariş ve ürün montajı hizmetleri kaliteli ve garantili olarak yapılmaktadır.

Her model ve marka pvc, alüminyum pencere ve kapı sistemlerine ait cam modelleri bulunmaktadıır.

Yer ve zaman farketmeden ürün, model, marka farketmeden, garantili ve kaliteli işçilik ile hizmet sunmaktayız.

3. Cam Tamiri

Çatlak cam tamiri  bu konudaki en son teknolojik ekipmanı kullanan uzman ekibimiz aracın ön camındaki çatlak bölgeyi özel kimyasal maddeler ile işleyerek çatlağı %80-95 arası bir oranda yok etmektedir.

4. Pimapen Tamiri

Pimapen tamiri oldukça önemli bir konudur. Çünkü evlerde pencereler büyük önem taşımakta ve dolayısıyla bu pencereleri arızalanması da oldukça ciddi bir sorundur. Evimizde bulunan pimapen sistemi arızalandığında, yapacağınız ilk şey güvendiğiniz bir firmadan tamir hizmeti almak olmalıdır. Çünkü bu sayede evinizde bulunan pvc pencere mümkün olan en iyi şekilde garantili olarak tamir edilecek ve sizi bu sorundan kurtaracaktır. tanınmış simalarından bu hizmeti olmanın önemi büyüktür çünkü bu çok tanınmış geniş bir müşteri ağına sahip olan firmalar garantili hizmet vermektedirler.

Bu sayede yaşayacağınız herhangi bir sorunda pimapen tamir hizmeti aldığınız firmaya ile tekrar görüşerek sorununuzun hızlı bir biçimde giderilmesini sağlayabilirsiniz bu nedenle de evinizde bulunan pencere sistemi arızalandığında referansları bulunan ve beğendiğiniz bir firmadan destek almanız tavsiye edilmektedir.

Bu sayede evinizdeki pencereler tekrar arızalandığında da karşımıza muhatap bulabilecek ve böylece sorunuzu hızlı bir biçimde giderebileceksiniz. www.enespen.com size aradığınız kaliteli çözümleri sunabilecektir. Geniş bir müşteri ağına sahip olan firmalar yıllardan beri bu alanda yaptığı çalışmaları sayesinde arızalanan pencere sistemlerinizi en iyi şekilde onarmaktadır.