Sineklik

Sineklik ve Sineklik Tamiri

Yazın havalar ısındığında pencerenizi, kapınızı açıp evinizi, işyerinizi havalandırmak istediğinizde en büyük sorunun olarak sinek, sivri sinek gibi haşera tipte böceklerin içeri girmesi olacaktır. İşte tam bu noktada, sineklik sistemleri bu soruna en kesin çözüm üretme noktasında karşımıza çıkmaktadır. Pencere ve kapılarınıza sineklik taktırarak bu sorunu ortadan kaldırabilirsiniz. Kapınıza kapı sineklik, kapı sinekliği modellerinden, pencerenize pencere sineklik, modellerinden istediğiniz ölçüde yapıyoruz. Ürünlerimiz garantili olup, tül yırtılmaları, menteşe sorunu gibi konularda ücret iade garantisi sunmaktayız.

Pimapen Sineklik olarak her model pencere sineklik tamiri, kapı sineklik tamiri, yapmaktayız. Sineklik tülü, sineklik mentşesi tamirini uygun fiyat ve ödeme koşullarıyla yapmaktayız.

 

Pencere sineklik, kapı sinekliği, üretimini yaptığımız modeller ise şu şekildedir;

Sürgülü sineklik sistemleri,
Sürme sineklik sistemleri,
İçe açılımlı sineklik sistemleri,
Menteşeli sineklik sistemleri,
Stor sineklik sistemleri,
Yapışkanlı sineklik sistemleri,
Cırt cırtlı sineklik sistemleri,
Kedi köpek sinekliği sistemleri,

 

 

Pileli Sineklik

Pileli Sineklik, sineklik sistemlerine yepyeni bir bakış açısı getirmiştir. Dikey olarak veya yatay olarak kullanılabilir.Birçok alternatif çözümü bünyesinde barındırmasıyla diğer sistemlerden çok daha avantajlıdır. Pileli sinekliği bıraktığınız yerde durur ve sinekliğin tamamını açma ihtiyacı duymazsınız. Pileli Sineklik PVC, Ahşap, Alüminyum gibi her türlü doğramada uygulanabilir.

Sineklik fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sineklik Modelleri (Çeşitleri)

Pimapen (PVCsineklik modellerimiz renk seçenekleri olarak üretilmektedir. Uygun fiyat seçenekleri ile RAL renklerde özel üretim yapmaktayız. İmalat ve uygulama yaptığımız sineklik modelleri (çeşitleri) ise;
Pileli (Plise – AkordiyonSineklikpencere (pvc – pimapen) ve kapı sineklik olarak kullanabileceğiniz model kendi içinde dikey plise  sineklik – yatay plise sineklik – duble plise sineklik olarak ayrılmaktadır. Dikey, yatay veya duble plise (pileli, akordiyon) sineklik modelleri ve fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Stor sineklikpencere (pvc – pimapen) ve kapı sineklik olarak kullanabileceğiniz model kendi içinde pencere – kapı – duble stor sineklik olarak ayrılmaktadır. Pencere – kapı – duble stor sineklik ve modelleri fiyatlarıiçin bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Menteşeli sineklikpencere ve kapı sineklik modeli olarak kullanabileceğimiz en ekonomik sineklik modelidir. Menteşeli sineklik modelleri ve fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sürme (SürgülüSineklikpencere (pvc – pimapen) ve kapı sineklik olarak kullanılabilir ve dış mekanizmadan montaj yapılmaktadır. Kapı – pencere sürme (sürgülüsineklik modelleri ve fiyatları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Sineklik Fiyatları

İstanbul ‘da bulunan imalathanemizi arayarak kaliteli olarak alabileceğiniz en ucuz sineklik fiyatları nı öğrenebilirsiniz.